Jsme online!

Napište nám na WhatsApp,
odpovíme obratem.

Upravit obsah

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT KDYKOLIV
PONDĚLÍ - NEDĚLE 08:00 - 20:00
Patrik Šmíra
Manažer projektu 🌳 Otice Gardens 

Jsme online!

Napište nám na WhatsApp,
odpovíme obratem.

Upravit obsah

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT KDYKOLIV
PONDĚLÍ - NEDĚLE 08:00 - 20:00
Patrik Šmíra
Manažer projektu 🌳 Otice Gardens 

financování bydlení

Financování

HYPOTÉKA NA BYT NEBO DŮM?

Pokud nejste odborník v oblasti financování realit, můžou Vaši koupi nemovitosti provázet zmatky a frustrace.

Naše sesterská společnost OMAP Finanční skupina a.s. a její tým, Vám nabídnou podporu vycházející z vašich potřeb, týkajících se těch modulů financování, které pro Vás, jako našeho klienta, budou nejvýhodnější. 

Naši finanční poradci vlastní prestižní odborný titul EFA a zajistí pro Vás širokou škálu služeb:

01

01

Shromáždění nezbytných dokumentů

Našim cílem je vyřešit vhodné financování pro každého klienta v každé době. Proto Vám na první schůzce řekneme, jaké podklady od Vás potřebujeme.   Nebojte, mnoho toho nebude.  Většinou se jedná o potvrzení příjmu atd.  Zbytek podkladů k nemovitosti již máme.Většinu věci totiž vyřešíme za Vás.

02

02

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI PRO BANKU

Vše zajistíme za Vás.  Jelikož při vyřizování hypotečního úvěru pro Vás máme již všechny podklady pro banku k dispozici, nemusíte se o nic starat.  Budeme Vás informovat, jak ocenění dopadlo.  Věříme, že dopadne dobře.

03

03

KUPNÍ SMLOUVY

Již na prvním setkání od nás obdržíte návrh kupní smlouvy a seznámíme Vás s postupem koupě Vámi zvolené nemovitosti.  Tyto podklady také předložíme bance a společně vše vykomunikujeme k vzájemné spokojenosti všech stran.  Kupní smlouvu také zašleme ke schválení úvěrující bance.

04

04

PODPIS HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU A KUPNÍ SMLOUVY

Dnes už mnohdy nemusíte chodit do banky, protože hypoteční úvěr a kupní smlouvu můžeme společně podepsat třeba v nemovitosti, kterou právě kupujete.  Ve Vašem novém domově…

05

05

VKLAD NA KATASTRÁLNÍ ÚŘAD

Zajistíme za Vás vklad zástavní a kupní smlouvy na příslušný Katastrální úřad, aby již za 20 dní na listu vlastnictví bylo Vaše jméno kupujícího.

06

06

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Jakmile veškeré smlouvy vložíme na Katastrální úřad a bude tímto zaplacena Kupní smlouva, tak se můžete stěhovat do svého nového domova.